27 Ocak 2017 Cuma

Calli's Picks Yenilendi!

Selam!

Bu akşam Calli's Picks mağazasına yenilendi!Yaklaşık 1 haftadır mağaza gelmiyordu, mükemmel Stardoll ekibide süper ürünlerle karşımızda (!)
1,2 şey dışında hiç beğenmedim, rezalet.
Siz ne düşünüyorsunuz?5 yorum:

 1. Gerçekten süpermiş yani göründüğü gibi stardoll bize çok değer veriyor o kadar uğraşılmış bir koleksiyon ki hepsini alsan anca yeter sonuç:berbat

  YanıtlaSil
 2. Zaten ürünlerin birçoğu yakın zamanlarda gelen koleksiyonlardan . O koleksiyonlarda da beğenilmediği gibi ''gelin bu mağazadan alın'' havasını yaratmak niye ? 4-5 Ürün %50 indirimle mağazadan kalkmıştı yani diyeceğim o ki bazaarda orjinallerini daha ucuza bulabilirsiniz. Bizi düşündüğün için teşekkür ederiz Stardoll.

  YanıtlaSil
 3. Alacağım sadece üç ürün var; İlk resimdeki altın rengi ayakkabı, ikinci resimdeki siyah ve kırmızı çiçekli elbise, ve son olarak ta son resimdeki mavi elbise. Elbiseleri alma nedenim de, ilk geldiği zaman kaçırdığım için. Özellikle mavi elbiseyi kaçırdığım için çok üzülmüştüm. Çoğu kişinin aksine, nedense ben bu koleksiyonu sanırım beğendim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende o pembe çok tatlı duruyo nar çiçeği çiçeklide öyle ilk bakınca ço kgüzel görünmesede giydirince çok güzel oluyor

   Sil