12 Ocak 2017 Perşembe

#Inspired1 | Candice Swanepoel

#Inspired1 | Candice Swanepoel 

Herkese merhaba fecir!
Bundan sonra her perşembe yeni bir etkinliğimiz var. İlk olarak tarzını çok beğendiğim Victoria Secret mankeni olan Candice Swanepoel ile başlamak istedim. Başlıktan da anladığınız gibi bu bir "esinlenme" etkinliği. Tarzlarını beğendiğiniz ünlülerin genellikle sokak stillerini uyarlayacağım.


 Ceket - It Girls 21 SD

Kazak - Nelly 15 SD

Çorap - Voile & Vinly - 30 SC & 85 SC

Etek - Nelly 12 SD

Bootie - It Girls 17 SD

Çanta - Starpoint Hediyesi

Candice, genellikle sokak giyiminde böyle deri ceketleri ve bootileri tercih ediyor. Bende her ne kadar deriyi sevsemde başka tarzda bir ceket kullandım. Ufak bir çanta takmış, gözlük ve takı kullanmadığım için çantaya biraz ağırlık vererek havayı değiştirdim. Geri kalan her şey onun seçimi.

Evet, siz ne düşünüyorsunuz fecir? Siz olsaydınız nasıl bir uyarlama yapardınız? Lütfen fikirlerinizi ve haftaya uyarlanmasını istediğiniz ünlüleri yazmayı unutmayın! Hoşçakalın. :)


3 yorum:

  1. kombinden başka bişey bilmezsmisiniz siz kötü kombin yapıyorsun bunun farkında var seçtiğin parçaların hiçbiri birbirinin tarzı değil insp yapıyım derken rezil etmişsin kendini 1-2 kiş igüzel yapıo yazarlardan sen yapma ltfen kombin kombin kombin.. hepinizin beyni aynı mı çalışıyor? daha yaratıcı olun nasıl yazarsınız (YORUMUM LÜTFEN ONAYLANSIN! ARTIK SIKICI BİR BLOG OLMAYA BAŞLADINIZ!)

    YanıtlaSil
  2. Merhabalar. Buraya yazmayı uygun buldum. Stardoll'da saat 21.00'dan itibaren +18 görüntüler ve sesler birden açılmaya başladı. Hack olayı galiba. Bilgilendirmek istedim. Cevap verirseniz sevinirim. İyi geceler.

    YanıtlaSil
  3. selena gomezz

    YanıtlaSil